NELER YAPIYORUZ

.neler yapıyoruz

daha birçok şey yapıyoruz bunlar bazıları
O

KURUMSAL KİMLİK

Markanızı, verdiğiniz hizmetleri ve hedeflediğiniz kitleyi iyi analiz ediyor, ince eleyip sık dokuyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ

Konu ne olursa olsun sizler için en yaratıcı, özgün ve etkileyici içerikleri üretiyor; hedef kitlenizi iyi anlayıp onlara içeriklerimizle ulaşıyoruz.

WEB TASARIM

SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları ile web sitelerimizin arama motorları tarafından erişilebilir ve üst sıralarda yer alabilmesi için çalışıyoruz.

MOBİL UYGULAMA

Kalite ve fonksiyonelliği ön planda tutuyor, kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize en uygun mobil tasarımı hayata geçiriyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Doğru hedef kitleye, doğru maliyetlerle ve doğru içerikle ulaşmanız için hedef kitle, maliyet ve mecra analizleri yapıyor; oluşturduğumuz kampanyaların optimizasyonu için devamlı çalışıyoruz.

GOOGLE REKLAMLARI

SEO çalışmalarıyla desteklenen ve performansı yüksek web sitelerimizin aracılığıyla kalite puanı yüksek, maliyeti düşük ve hedef kitlenizi yakalayan doğru reklam kampanyaları oluşturuyoruz.

ARAMA MOTURU OPTİMİZASYONU (SEO)

Hizmetleriniz ya da bilgi amaçlı yayınladığınız içeriklerin tüm kullanıcıların ulaşabileceği bir konumda gösterilmesini sağlıyoruz..

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Standartların dışına çıkarak her mecra için farklı medya materyalleri oluşturuyor; performans ölçümleriyle raporlanabilir etkileşim için çalışıyoruz.

BASKILI İŞLER

İhtiyaçlarınız doğrultusunda basılı işlerinizin fikir ve tasarım aşamasından matbaa süreçlerine kadar takibini yapıyoruz.

MEDYA SATIN ALMA

Hedef kitlenizin nereden geldiğini, nereye gittiğini biliyoruz. Doğru lokasyon ve doğru fiyatlandırma için kurumsal ilişkilerimizi sizin için kullanıyoruz.

VİDEO PRODÜKSİYON

Bugün birçok mecrada hedef kitleye ulaşmanın en sağlıklı yollarından biri video içerikler. Prodüksiyon ve post-prodüksiyon aşamalarını biz yönetiyor, doğru içeriği oluşturmak için çalışıyoruz.

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Gerek dijital, gerekse basılı işleriniz için doğru materyalleri oluşturmak öncelikle “doğru” bakmakla mümkün. Bu nedenle kendi bünyemizde uzman bir ekibimiz var.